O nas

Definicja profesjonalnej pielęgnacji BEAVER

Od 15 lat lider w branży profesjonalnych kosmetyków do włosów, produkty używane przez ponad 10 000 salonów fryzjerskich, z rekomendacjami od ponad 200 000 profesjonalnych stylistów.

BEAVER to bóbr, słynący z pięknych futer i zdolności do budowania siedliska. Symbole marki BEAVER są inspiracją do stałej profesjonalizacji działu badawczego, opracowującego najwyższej jakości preparaty do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Bobry mają swój specjalny nie-hierarchiczny model życia. Wszystko co robią jest wielkim dziełem zespołu, szybkiego reagowania, ciężkiej pracy, opieki i harmonii. Marka BEAVER została zbudowana w tym samym duchu.

Kultura marki

Beaver dąży do ciągłej poprawy jakości swoich produktów i usług, tworząc naturalne i zdrowe formuły dopasowane do stylu życia. Wierzy, że technologia i innowacje przynoszą korzyści wszystkim oraz pomagają w dotarciu do piękna.

BEAVER chce podzielić się ze wszystkimi urokiem i namiętnością, nalega na używanie wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów. Stale wspiera profesjonalnych fryzjerów i salony piękności, proponując wiele nowych i unikatowych produktów do pielęgnacji, stylizacji, koloryzacji i trwałej ondulacji włosów – jest to najlepsze połączenie naturalnej i nowoczesnej technologii. Całym sercem oddajemy się dążeniu do doskonałości. Beaver jest dumny z jakości profesjonalnych produktów i usług dostarczanych klientkom i klientom na całym świecie.

Misja BEAVER

Oprócz zysku, cenna marka musi brać odpowiedzialność za wkład jaki wnosi do społeczeństwa. Laboratorium BEAVER od początku skupia się na poszukiwaniu naturalnej pielęgnacji. Do produkcji wszystkich naszych preparatów, zawsze używamy najlepszych naturalnych komponentów. Chcemy kontynuować zwiększanie użycia surowców organicznych, co pomoże tworzyć zdrowe i piękne życie.

Beaver bada i opracowuje produkty dla profesjonalnego rynku pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów, opartą na najwyższych standardach. Struktura badań naukowych, zaplecze badawcze oraz technologia produkcji zgodna ze światową normą ISO oraz GMPC zatwierdzoną przez UE i USA FDA.

Produkty naszej marki znajdują się w ponad 60 krajach na całym świecie (min. Francja, Hiszpania, Irlandia, USA, Portugalia, Dubaj, Węgry, Singapur, Australia, Hongkong, Tajlandia, Ukraina, Kanada, Dania). Ich liczba, a co za tym idzie sukcesy w sprzedaży stale rosną.

Zapraszamy dystrybutorów do współpracy!